Go to topGo to bottom



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 Go down 
AutorAlan Rainier Monet
Alan Monet
Alan Monet
plaga informatyków
15
Alan Rainier Monet Tumblr_pqv5xj1JD41wcezyk_540




https://puff.forumpolish.com/t214-alan-rainier-monet https://puff.forumpolish.com/t218-alan-rainier-monet#749
Alan Monet
Zając
Alan Rainier Monet   ◈ Sob Lis 14, 2020 9:21 pm


Alan Rainier Monet
odznaki

BRAK ODZNAK




POSIADANE PUNKTY 0

WAŻNE INFORMACJE O POSTACI

x Nie mam nigdzie blizny po ugryzieniu, gdyż moja matka nie była antyszczepionkowcem... wręcz przeciwnie.
x Mam niski wzrost i ludzie błędnie uważają mnie za uroczego knypka.
x Mam obsesję na punkcie chrupek orzechowych.
x Jestem uzależniony od alkoholu. Dawno nie piłem, więc lepiej bym w swoim pobliżu nie uświadczył alkoholu.
x Uważam się za boga technologii.
x Ludzie działają mi na nerwy.
x Bywam agresywny, ale się do tego nie przyznaję.
x Mam zakaz używania ostrych i niebezpiecznych przedmiotów. Wręcz są one usuwane z mojego otoczenia.

RELACJE Z NPC

LISA MAVERICK
Nie przepadam. Przemądrzała królowa-matka.

KAYLEY SANGTAWEEP
Wstrętna psiapsi królowej-matki.

ROBERT “BILLY” SEGWICK
Nie lubię go, bo kiedyś udaremnił próbę mojej ucieczki z kompleksu... A właściwie on i jego ludzie.

JULIE-ANNE “JULIETTE” BETHANCOURT
Ją lubię, bo choć rzekomo należy do sekty MASZ SIĘ MNIE SŁUCHAĆ, to można z nią normalnie porozmawiać - czyt. wypić i porozmawiać.

MIKEL PAQUET
Cwany dupek. Niby naczelny Dwójek, ale niezmiernie mnie irytuje. Nic nie umie i nie rozumie, a się rządzi i panoszy. Jest gruby i zdecydowanie z tych, co nie poruchają.

BENJAMIN “WHOOPIE” BENNETTI
Mądry, ale głupi. Byłby lepszym dowódcą Dwójek, ale jest miękką ciapą, która nigdy nie postawi się Mikelowi, dlatego go nie lubię. Da się z nim porozmawiać na tematy techniczne, ale do czasu, póki nie mam ochoty zdzielić go po głowie za bycie amebą bez charakteru.

CATHERINE “CAT” BOYD-MCKENZIE
Od jakiegoś czasu truję jej dupę by mnie wzięła na wyprawę, że będę grzeczny, aby żeby mnie wzięła. Nie ufa mi jak reszta sekty pseudodowódców.

ZDOBYTE UMIEJĘTNOŚCI

WALKA WRĘCZ
Poziom 1

BROŃ BIAŁA
Poziom 1

BROŃ PALNA
Poziom 0



DEUS EX

POZIOM 2

Nie tylko ludzi można wyczuć by je zrozumieć. Komputery nie mają emocji na których można grać, aby robiły to co chcesz, ale posiadają wszak coś innego co definiuje ich zachowanie. Program. Niektóre Dwójki potrafią czytać w kodach niczym najlepsi specjaliści od programowania, jednak naturalnie, bez lat zdobywania wiedzy i praktyki. Przeprogramowanie robota? Stworzenie projektu holo? Obejście zabezpieczeń? Proszę bardzo. Wielu hackerów zabiłoby za tę zdolność.


INTUICJA TECHNICZNA

POZIOM 2

Dla zwykłego człowieka widok stosu złomu nie powie nic, a jedynie mocno wykształceni technicy analizują możliwość jego wykorzystania. W przypadku Dwójek z rozwiniętą intuicją techniczną działa to jednak zdecydowanie inaczej. Oni nie analizują tylko po prostu… robią. Konstruowanie czy naprawy mechaniczne nie są tu stosowane na podstawie wyuczonej wiedzy, a instynktownym pojmowaniu co trzeba z czym połączyć, aby wywołać zamierzony efekt.



Powrót do góry Go down
 
Alan Rainier Monet
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alan Rainier Monet

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PUFF ::  :: dodatkowe :: informatory-
Skocz do: